Náš tip na server
Úvod Dedikované servery

Nabídka kvalitních dedikovaných serverů

Tisk

Dedikovaný server (DS) je řešením pro provoz nejnáročnějších projektů, kde je kladen velký důraz na výkon, bezpečnost a stabilitu. Na rozdíl od virtuálních serverů, kde se o jeden fyzický server dělí více klientů, je dedikovaný server nesdílený. Toto řešení je výhodné pro společnosti, které chtějí přenechat starosti o HW poskytovateli služby a zároveň požadují vysoký výkon nesdíleného serveru.


Dedikovaný server je umístěný v datovém centru společnosti Coolhousing, kde zaručujeme nepřetržité (zálohované) dodávky elektrické energie, chlazení a samozřejmě Internetové připojení zahrnující IPv4/IPv6 adresy a BGP směrování.Hewlett Packard servery

Dedikovaný server od společnosti Hewlett Packard je zárukou výkonu a stability. Společnost HP nabízí úplnou řadu serverových řešení pro nejnáročnější požadavky malých firem i velkých organizací. Ať už potřebujete cenově dostupný desktop, aplikačně specifický server nebo servery nejvyšší třídy, společnost HP nabízí spolehlivé, škálovatelné a bezpečné systémy, které porostou spolu s vámi.


Hewlett Packard
dedikované servery
HP proDesk
400 G1
HP Compaq
8300

Náš tip na nový dedikovaný server!

Limitovaná nabídka!

HP Proliant
ml310e Gen8
HP Proliant
dl360e Gen8
Měsíční poplatek od 1.181,- Kč 1.564,- Kč 2.027,- Kč 3.413,- Kč
Procesor Intel Core i3-4130
(2 Core, 3M, 3.40 GHz)
Intel Core i5-3570
(4 Core, 6M, 3.40 GHz)
Intel Xeon E3-1220V3
(4 Core, 8M, 3.10 GHz)
Intel Xeon E5-2407
(4 Core, 10M, 2.20 GHz)
RAM 8 GB DDR3-1600 16 GB PC3-10600 16 GB PC3-12800E 32 GB PC3-12800E Reg
Pevný disk 1× 500 GB SATA-6G 2× 1 TB SATA-6G 2× 1 TB SATA-6G HP B120i
2× 1 TB SATA-6G HP
Sdílená konektivita 100 Mbps 100 Mbps 100 Mbps 100 Mbps
Datové přenosy neomezeně neomezeně neomezeně neomezeně
  Objednat! Objednat! Objednat! Objednat!

Supermicro servery

Supermicro dedikované servery jsou vhodným řešením pro toho, kdo hledá vysoký výkon za přijatelnou cenu. Servery od SuperMicra jsou známé po celém světě především díky své dostupnosti, univerzálnímu využití, možnosti snadného upgrade a v neposlední řadě ceně.


Dedikované servery

Náš tip na nový dedikovaný server!

Časově omezená nabídka!

SuperMicro
E5-2609
SuperMicro
E3-1220V3
SuperMicro
E3-1240V3
Měsíční poplatek 1.941,- Kč 2.062,- Kč 2.560,- Kč
Procesor Intel Xeon E5-2609
(4 Core, 10M, 2.40 GHz)
Intel Xeon E3-1220V3
(4 Core, 8M, 3.10 GHz)
Intel Xeon E3-1240V3
(4 Core, 8M, 3.40 GHz)
RAM 16 GB DDR3-1600 ECC Reg 16 GB DDR3-1600 ECC 32 GB DDR3-1600 ECC
Pevný disk 2× 500 GB SATA-3G 2× 1 TB SATA-6G 2× 1 TB SATA-6G
Sdílená konektivita 100 Mbps 100 Mbps 100 Mbps
Datové přenosy neomezeně neomezeně neomezeně
Objednat! Objednat! Objednat!

Kupní cena serveru (po 24 měsících)

Výhody dedikovaného serveru

 • extra 100GB prostoru na externím datovém úložišti
 • server Management: IP KVM, Intel vPro, HP iLO3, IPMI
 • fyzický server vyhrazený jednomu zákazníkovi
 • vysoký výkon a dostupnost služby
 • odpadají starosti o hardware
 • programové vybavení dle potřeby
 • možnost monitoringu chodu serveru
 • neomezené datové přenosy
 • 24×7 zákaznický servis
 • 24×7 restarty na požádání

Podporované operační systémy

Na dedikovaném serveru je možné provozovat libovolný operační systém nezávisle na poskytovateli služby. Servery dodáváme bez operačního systému a je pouze na zákazníkovi, jaký systém pro server zvolí. Aby se klient nemusel z důvodu instalace systému do datacentra dostavit, nabízíme ke všem dedikovaným serverům KVM over IP. Další možností je požádat o instalaci systému naše zkušené administrátory.


Díky programu SPLA jsme připraveni svým zákazníkům zajistit licence na veškerý software společnosti Microsoft, především MS Windows Server a MS SQL.


Konektivita dedikovaných serverů

Každý dedikovaný server disponuje vlastním uplinkem do CISCO switchů v síti datacentra Coolhousing. Pro maximální dostupnost serveru dělíme konektivitu na český NIX a transit. Dedikovaný server tak má k dispozici až 1Gbps připojení do sítě NIX.cz a až 100Mbps transitní připojení. Neomezené datové přenosy jsou samozřejmě součástí služby.


Správa dedikovaného serveru

Správu dedikovaného serveru si zajišťuje klient vlastními prostředky. K serveru má plný administrátorský/root přístup prostřednictvím libovolného protokolu, ať již jde o RDP, VNC, SSH nebo zcela jiný. V případě potřeby „tvrdého“ restartu serveru je možné zavolat nebo napsat email do datacentra a váš server bude neprodleně a zdarma restartován naším administrátorem.


V případě potřeby je možné k serveru zapojit KVM over IP. Tato služba je standardně poskytována zdarma, pokud však zákazník požaduje permanentní přístup ke KVM konzoly, zajistíme i takové řešení.

 

Výhody dedikovaného serveru

Výhody dedikovaného serveru

Dedikovaný server je alternativou investice do drahého pořízení vlastního serveru. V nabídce hostingových služeb leží mezi sdílenými hostingy, virtuálními servery a nákupem vlastní technologie. Znáte výhody pronájmu technologií a víte, že dedikovaný server si můžete pořídit i v tzv. managed variantě, tedy včetně služeb administrátora?


Hostingový nástroj

ISPConfig

ISPConfig je volně šiřitelný hostingový nástroj pro operační systémy Linux. Je to velmi užitečný nástroj zejména pro správu webových služeb, FTP, databází a DNS serverů. Mimo to nabízí ještě mnoho dalších užitečných funkcí. Více...

Konektivita na míru

Dedicated line

Konektivita šitá přímo zákazníkovi na míru. Můžete si vybrat z několika možností tu pravou pro vás. Pokud nebudete spokojeni s vybranou konektivitou, můžeme Vám ji změnit, kdykoliv o to zažádáte. Nabízíme Vám spolehlivou nesdílenou linku. Více...

Odkup serveru

Po uplynutí 24 měsíců čerpání služby je možné server odkoupit do osobního vlastnictví za zbytkovou cenu 59,- Kč.

MS Windows Server

Microsoft Windows Server

Windows Server představuje stabilní základ pro veškeré serverové a aplikační úlohy, přičemž nabízí snadné nasazení a správu. Svým zákazníkům jsme připraveni nabídnout licence OS Windows za velmi výhodných podmínek. Více...

Jsme zodpovědní

Jsme Zelená firma
Vaše technologie jsou v Coolhousingu pojištěny
Zelené chování Coolhousingu

Proč zvolit dedikovaný server?

Jeden dedikovaný server je vyhrazen jen jednomu zákazníkovi. Konektivita dedikovaného serveru je dvojitě zálohována. Podpora protokolů IPv4 a IPv6 v Dual-Stack je samozřejmostí. Všechny konfigurace dedikovaných serverů jsou založeny na kvalitním a ověřeném HW. Nabízené sestavy je možné rozšířit dle potřeb zákazníka.

Proč zvolit dedikovaný server?
 • možnost instalace libovolného OS
 • zajištění licencí na software Microsoft
 • KVM over IP zdarma
 • restart serveru zdarma
 • plný hardware servis
 • řešení na míru potřeb zákazníka

Webová administrace

K dedikovanému serveru je možné přiobjednat hostingový panel ISPConfig 3, se kterým získáte jednoduchý, ale výkoný hostingový panel pro správu neomezeného počtu webů, emailů, databází, ftp účtů a dalších.


 • žádné poplatky za licenci
 • jeden panel pro více serverů
 • jednoduché webové rozhraní
 • správa neomezeného množství domén
 • hierarchická správa uživatelů (výhodné pro resellery hostingu)
 • monitoring chodu služeb
 • správa opakovaně spouštěných procesů (CRON)
 • OS Linux Debian
 • Vyzkoušejte naše demo

Máte otázku?

Contact us • "Společnost Coolhousing s.r.o. vyšla jako vítěz z výběrového řízení pro umístění naší serverové infrastruktury. Ostatní "hráči" nebyli schopni splnit zadávací podmínky na 100%. Po půlroční zkušenosti s provozem mohu potvrdit vysokou profesionalitu. Proaktivně jsem informován o případných chybových stavech na naší infrastruktuře. S dostatečným předstihem jsem upozorňován o nucených odstávkách (ověření funkčnosti zajišťující kontinuitu provozu). V případě technických konzultací se střetávám se vstřícným přístupem. Mohu jenom doporučit.”

 • "Dnes už nehledám.

  10 let jsem hledal a střídal různé společnosti, které umožní provozovat náš systém v námi požadovaném rozsahu. Dříve nebo později se u každé společnosti objevil nějaký závažný provozní problém. V roce 2009 jsem objevil společnost Coolhousing. Služby i přístup společnosti Coolhousing jsou naprosto skvělé a bezproblémové. Chci poděkovat všem, kteří se podílejí na chodu společnosti za jejich ochotu, profesionální přístup a spolupráci."

 • "Nejdůležitější je správné rozhodnutí.

  Naše společnost zajišťuje komplexní služby v oblasti informačních technologií. K tomu neodmyslitelně patří péče o data našich zákazníků. Protože si uvědomujeme důležitost námi poskytovaných služeb, pečlivě jsme vybírali spolehlivého partnera pro naše podnikání.

  Společnost Coolhousing splňuje naše očekávání
  ve všech ohledech a svěřit naše servery
  do její péče bylo dobré rozhodnutí.”

Zákaznická
podpora